Kurumsal

Kurumsal

Cemre Uluslararası İnş.Tur. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Kurulduğu 2003 yılından itibaren enerji,inşaat,elektromekanik sektöründe faaliyet göstermektedir. Müteahhitlik, mühendislik, tasarım, projelendirme, pano imalatı alanlarında hizmet vermektedir. Dünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün gamına sahip kuruluşlarından başta Siemens,Schneider Electric, ABB,Legrand, Prysmian Kablo, Hes Kablo, Birtaş Kablo, Öznur Kablo, olmak üzere alanında lider global ve ulusal firmaların distribütörlüğünü, uygulama partnerliğini yürütmekte ve projelerde iş birliğini sürdürmektedir.

Marmara ve İç Anadolu Bölgesi lojistik üsleri ile sektörünün oldukça modern yönetim merkezine sahip, Cemre DTC'nin genel merkezi İstanbul'da bulunmaktadır. Uzman kadrosu ile devreye alma, test, eğitim ve bakım faaliyetlerini de gerçekleştirmektedir.

Orta gerilim sistemleri, aydınlatma, endüstriyel tesislerde enerji dağıtımı ve kontrolü uygulamaları konularında da ürün temini ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Cemre bugün Türkmenistan başta olmak üzere birçok ülkeye gerçekleştirdiği ihracat potansiyeli ile dünyaya hizmet vermektedir.

Sektördeki fırsatları değerlendirerek iş ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz. Hedefimize sürekli gelişim anlayışı içinde inovasyon, ekip çalışması, değerlerimize bağlılık ilkemizin ışığında ilerleyeceğimize inanıyoruz.

 

CEMRE D.T.C.